Приклади буктрейлерів

скачанные файлы

Буктрейлер – це коротка відеорозповідь про книгу на 2-3 хвилини. Він може бути створений у форматі презентації, постановочного відео або з використанням сучасних спецефектів та анімації. У буктрейлері розкриваються найяскравіші моменти твору.
Мета буктрейлера – розповісти про книгу. Але ця розповідь повинна містити інтригу, щоб зацікавити глядача.

Як створити буктрейлер – основні етапи.
Визначаємо сюжет буктрейлера. Сюжет повинен показати основні яскраві моменти книги. Це відеопрезентація вашої історії, де повинні бути показані герої, місце, конфлікт і інтрига.
Визначаємо формат відео. Це може бути скрінкасти, коли ви записуєте і озвучуєте на відео презентацію з PowerPoint, наприклад. Відмінно підійдуть постановочні зйомки із залученням акторів чи бюджетний варіант – друзі і ви в головній ролі.
Запис буктрейлера. Якщо ви вирішили створити буктрейлер самостійно, вам необхідні дві програми – PowerPoint і Camtasia studio 8. У першій ви створюєте презентацію, яку можна буде записати. В другій програмі відбувається монтаж всього відео.
Публікація на YouTube. Буктрейлер ви викладаєте на сервіс YouTube для його подальшого просування. Даний сервіс дуже зручний і популярний в Мережі.
Активне просування. Далі ми використовуємо соціальні мережі та блог або сайт для швидкого зростання популярності буктрейлера. Секрет успіху – різке зростання кількості переглядів відео, натискань кнопки «мені подобається» під відео і кількість коментарів.

Буктрейлер учениці 10 класу Кутровської Яни

Буктрейлер учениці 10 класу Рибачук Маргарити

Буктрейлер учнів 10 класу Рибачук Маргарити та Рибачука Іллі

 

Поділитися:
Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *