Кажуть, Львів – це місто, яке пахне кавою та дощем. Для 9-Є він тепер пахне пригодами, вечірніми розмовами і… запашним львівським сирником.
Наша мандрівка до міста Лева завершилася, але ми точно залишили там частинку свого серця.
Ми колекціонували моменти:
досліджували таємниці старовинних музеїв та шукали найкрутіші сувеніри на згадку (щоб привезти додому шматочок львівського настрою);
ловили атмосферу крізь об’єктиви камер і піднявшись на вежу Ратуші, милувалися панорамою Львова; відкривали таємниці підземель і ділилися найважливішим за горнятком кави.
Це була не просто поїздка, а історія про те, як спільні дороги роблять нас ще ближчими. Дякуємо, Львове, за твій вайб!




