Тренінг “Креативні педагогічні стратегії” з Юрієм Гайдученко

Вам знайоме почуття жадоби до нового? Коли замість відпочинку після напруженого тижня відкладаєш усі справи й переживаєш учорашні емоції, переосмислюєш інформацію, ділишся з близькими людьми відкриттями, шукаєш відповіді на запитання, що раптово виникли, – одним словом, «палаєш» якоюсь темою, ідеєю, подією?
Такий вогник (ні, вогонь!) запалив  Юрій Гайдученко! Мої враження від тренінгу “Креативні педагогічні ідеї” перевершили очікування у стократ! По-перше, більшість інформації для мене була новою (що не так часто буває на тренінгах). По-друге, це було 8 годин практичного застосування технологій замість популярного й досі теоретичного підходу (а як «працює» це на практиці – то вже ваша справа) . По-третє, команда тих, хто з тобою «на одній хвилі», завжди надихає і вселяє оптимізм (все ж таки грантовий відбір учасників на підставі анкетування й мотиваційного листа – ефективний спосіб знайти зацікавлених у знаннях, уміннях і досвіді, а не в сертифікаті про навчання).
Але найважливіше – це наш тренер Юрій Гайдученко! Харизматичний, філолог зі знанням інформаційних технологій не гірше за гуру інформатики, практик, уважний, позитивний, відкритий до спілкування, готовий ділитися напрацюваннями й досвідом, бо усвідомлює свою місію Педагога. Юрію, щиро вдячна за насичений день разом з Вами! Це був справді політ у космос! 
 Цей тренінг подарував ще більшу впевненість у тому, що новій школі і новій системі освіти бути!!!!

Поділитися:
Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *