Сценарій свята до 8 березня “Усім жінкам присвячується”

Свято 8 березня
Свято 8 березня

Мета: вшанувати жінку–матір, жінку-трудівницю; виховувати шанобливе ставлення до сім’ї, родини; розвивати творчі здібності учнів.

Оформлення: на сцені цифра «8» в обрамлені штучних квітів, гірлянди з повітряних кульок.
Хід заходу:
Ведучий 1: Нарешті настала весна – пора сонця, радості, квітів й надії. Наш телеканал вітає Вас, любі жінки, з 8 Березня. І якби там не було холодно, все ж весна, переступивши через снігові замети, озветься до нас радістю. Розтане сніг, відступлять морози, в серце постукає надія. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять і світ оновиться.

Ведучий 2: Жінка! Тебе оспівують у музиці, поезії, живописі і скульптурі. Образ твій звеличується все частіше в мистецьких творах. Так було, є, так буде вічно. Бо вічна краса твоєї душі, вічна доброта твого серця…

Ведуча 1: Жінка! Скільки в цьому слові ніжності, мудрості, сили і доброти. В шані схиляємо голови перед тобою, жінко. В тобі поєдналося все прекрасне, добре, чисте. Адже жінка – кохана, дружина, хранителька сімейного щастя. Адже жінка прийшла в цей світ для любові.
(Танець «Самба»)

Ведуча 2: Доброго дня, шановні телеглядачі. Вас вітає  телеканал «1+1» і я його ведуча … Один раз на рік наближається день, коли ми вимовляємо слово «жінка», розуміючи при цьому не прання, прибирання і приготування їжі, а квіти, свято і добрий настрій. І сьогодні ми з вами якраз напередодні такого дня, коли всі телепередачі посиленно готуються до 8 Березня. Тому наша знімальна група і вирішила дізнатися, як іде підготовка. Ми спробуємо побувати у кількох студіях. І побачити на власні очі, чим порадує мільйони телеглядачів канал «1+1».

Реклама: (звучить музика, на сцені з’являється лижник, виходить жінка)

Жінка: Щоразу мій чоловік опівночі повертається з наради в такій сорочці (показує сорочку, на якій приклеєні великі червоні губи) Але у мене є Тайд (виходить хлопець, вона бере його під руку) і я щаслива.

Ведуча 1: Ну що ж, першою телепрограмою, яку ми відвідаємо буде “Телевізійна служба новин”.

(Музична заставка новин)

Ведуча новин: Доброго вечора! В ефірі ТСН і я його ведуча …

  • У зві’язку з світовою фінансовою кризою в цьому році будуть перебої з хлібом. Переб’ються Бобринецький та Компаніївський райони.
  • До 8 Березня невідомий прихильник Юлії Тимошенко викосив тюльпанову алею біля секретаріату Президента і вранці кур’єром надіслав букет.

Ми перериваємо наші новини. Адже тільки що надійшло екстрене повідомлення.

Телетайп 1: Повідомлення телетайпу! З днем весни поздоровляємо адміністрацію школи. Бажаємо вам здоров’я, витримки, щастя у справах, удачі, і все у вас буде добре. Шановні вчителі-філологи. Нехай ваше щастя буде схоже на правильно оформлене речення, а здоров’я буде без ком і крапок.

Ведуча новин: За повідомленням агентства «Ні се ні те» 6 березня стався переворот і всі пости в адміністративних органах, міліції, прокуратурі, суді, податковій інспекції посідатимуть жінки. Більш докладніше, наш спеціальний Іванна Всезнайко веде репортаж з місця подій. Іванно? Куди ж поділися численні чоловіки-керівники?

Іванна: Для чоловіків, які були зайняті на вищих посадах влади нашого району витіснені прекрасною половиною людства.  Наші великодушні жінки вирішили створити Департамент щасливого кохання. Вже оголошено конкурс вакантних посад. Студія?

Ведуча новин: Так, Іванно! Які ж умови конкурсу?

Іванна: Умови конкурсу друкуються в районній газеті «Честь Хлібороба». Строк подання заяв закінчується 8 березня о 24 години. Поспішайте подавати заявки. Студія?

Ведуча новин: А чим зараз займаються наші екс-керівники чоловіки?

Іванна: Чоловіки зараз купують подарунки і квіти жінкам. Готують святкову вечерю, бігають по магазинам і прибирають (в цей час пробігають хлопці). А ось на телефонному зв’язку один із цих чоловіків, який не міг відірватися від домашніх справ. Ми зараз спробуємо з ним поговорити. До чоловіка: Добрий день! Як ви провели 8 Березня?
(Звучить запис телефонного дзвінка у гумористичній формі)

Іванна: А як же пройшов перший робочий день у жінок?

(Танець «Танго» Шакіри)

Ведуча новин: Дякую, Іванно. А ми продовжуємо говорити про події у світі. А зараз новини спорту.

  • На олімпіаді у Ванкувері наші спортсмени першими випередили американців… розстелилися і п поснідали.
  • 8 Березня в Болгарії закінчився чемпіонат по жадібності …золоті, срібні і бронзові медалі вирішили не вручати.

Реклама (лижник)

Динозаври в шоці! Виявляється раніше була кава.

(Музична заставка «Погода»)

Погода: Вітаю вас, шановні телеглядачі! У віртуальній синоптичній обсерваторії каналу «1+1»… Судячи з усього, у Бобринці сьогодні сонячно і тепло, особливо в цьому залі від безлічі усмішок чарівних жінок. Хмарно від думки, що із заходу наближається ДПА, і проясняється, що попереду вихідні. Від вдалого виступу 9-В можлива відлига в серцях вчителів. Доброъ вам погоди!

Телетайп 2: Повідомлення телетайпу! Зі святом жінки вітаємо вчителів початкових класів та вчителів музики і трудового навчання. Нехай ваше життя буде схоже на щасливе дитинство із веселими піснями та яскравими барвами. Шлемо найщиріші вітання вчителям математики та інформатики. Щоб ваша життєва дорога складалася лише «+», щастя вам у квадраті, а здоров’я у кубі.

Ведуча: Продовжуємо дізнаватися про підготовку до 8 Березня. Зараз наша знімальна група у студії телепередачі «Сімейні історії»

Ведуча студії: Доброго вечора! Напередодні 8 Березня ми з вами поговоримо про маму. Мама, мати, матуся! Одне слово, а скільки для нас значить! Скільки в ньому ніжності, ласки, доброти. Немає друга ближчого і ріднішого, ніж мама. Всі наші радості і печалі, мрії і прагнення разом із нею, бо все розуміє ніжне материнське серце. Мама – наша опора і надія, окраса нашого життя і справжнє щастя. Ви ще раз переконаєтесь у цьому, коли переглянете наші відео сюжети «Сімейних історій».
(Електронна презентація про сім’ї  дітей класу)
Ведуча студії: Зараз улюблені дочки наших матерів заспівають пісню «Мама» для всіх гостей нашої студії.
(Пісня «Мама»)
Реклама (лижник)

  • До 8 Березня суперпропозиція! Знижки 50%! Сукні для жінок з параметрами 90-60-90… вік-зріст-вага.
  • Новина! Тільки 8 Березня. Тільки у нашому місці. Оббиваємо двері шкірою заказника. І ваші двері будуть, як нові.

Ведуча: Нагадую, ви дивитесь телеканал «1+1», який дізнається про підготовку до 8 Березня.  Не вимикайте свій телевізор.
(Заставка «Танці з зірками». Голос за кадром: «Зі спеціального танцполу в центрі Бобринця. В ефірі «Танці з зірками». З різний сторін вибігає Ю. Горбунов і Тіна Кароль. «Панове, зустрічайте ведучих –  Тіна Кароль та Юрій Горбунов»)

Тіна: Добрий вечір, шановні телеглядачі! Добрий вечір, Юро!

Юра: Вітаю тебе, Тіночко. Ти, як завжди, неперевершена.

Тіна: Так, так. Ти хочеш сказати, що я просто супер, супер, супер.

Юра: Так, я саме це і хотів сказати. А сукня в тебе, мабуть, від діани Дорожкіної чи Армані.

Тіна: Ні, не вгадав. Я її придбала в одному супер, супер-модному і дорогому бутіку в Парижі.

Юра: Дозвольте вашій увазі представити наше вельмишановне журі:

  • Хореограф, балетмейстер балету «Freedom» Олена Коляденко.
  • Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, керівник клубу бального танцю Григорій Чапкіс.

Тіна: Ну що ж, пора починати. На дерев’яну підлогу запрошуються:….  Перед тим, як наші пари представлять нам свій танець, я хочу нагадати, що якщо вам сподобається, то присилайте свої SMS на 8012345 з кодом 333. Він у вас зараз на екрані.
(Танець «Цветы под снегом»)
Телетайп 3: Повідомлення телетайпу! Найщиріші вітання із 8 Березня. Вітаємо учителів англійської мови. Нехай  ваші обличчя сяють, а у справах буде все ОК. Учителів історії та географії. Бажаємо, щоб на карті вашого життя було побільше нових відкриттів та перемог. У вчителів хімії і біології та фізики життя нехай нагадуватиме тільки хороше.

Ведуча: Ви дивитесь канал «1+1». Не вимикайте свої телевізори.  Ми наближаємось до студії, яка знає усі плітки на новини шоу-бізнесу. Це програма «Світське життя». Увага!. Подією місяця №1 є звістка, що  відома співачка Ірина Білик почала займатися новим бізнесом – вона стала власницею нового модного мистецького салону у Києві. Більш докладніше ми дізнаємося, побувавши на цій виставці (ходить роздивляється). Які картини, які форми , рамки, дорогі, позолочені. (підходить до першої і читає) «І. Рєпін «Запорожці готуються до іспиту з турецької»

Леонардо да Вінчі «Мадонна з купою зошитів»

Пабло Пікассо «Дівчина на шарі»
(Підходить до запорожців, а той виходить з картини)
Так, бачу підготовка іде тут страшенна

Запорожець: Так, ми вже майже закінчили і сподіваємось, що отримаємо найкращі результати. Ми все для цього зробили. Ось, дивіться ( виймаєє із карманів довгу-довгу шпору, з одного, з іншого, з кишені троянду і питає:

Ви думаєте це для краси? (тягне із троянди шпору). Це теж допомога. (ноги обписані, із рукавів виймає, із ручки)

Ведуча: Оце так-так. Я впевнена – ці хлопці здадуть турецьку. (Іде до іншої картини)

Цікаво, що да Вінчі хотів сказати такою цікавою назвою «Мадонна із купою зошитів»? (Мадонна виходить із рамки)

Мадонна: Що хотів, що хотів. А те, що я молода, приваблива, граціозна, розумна жінка потопаю в цих безкінечних конспектах, зошитах, нарадах, журналах, інформаціях, моніторингах (кидає купу зошитів). Все, з мене досить. Починаю нове життя! Тепер жодного дня без манікюру, макіяжу, жодного тижня без пари обновок. А далі кафе, подорожі, виставки, цікаві люди. Все, вважатиму 8 Березня початком свого нового життя. (заходить назад, ведуча іде далі і читає)

Ведуча6 «Дівчинка на шарі», яка символічна назва. Чому саме на шарі?. (Дівчинка вистрибує на шарі із рамки)

Дівчинка: (нахабно) А я все життя на шару. Це моє кредо. Ще моя бабуся, студентка у минулому, вчила мене закликати шару: «Шара, прийди». От і тепер пиріжки на шару, бо дала Женьці списати. Наталія Сергіївна, пам’ятаєте реферат, який я вам здала? Так от, він дістався мені на на шару. Світлана Олександрівна, пам’ятаєте, коли ви перевіряли останній раз форму і я була в піджаку, так от, він позичений. Знову шара! І так все життя, на шару.

Ведуча: Думаю, ми відвідали цікаву картинну галерею.

Телетайп 4: Останнє повідомлення телетайпу. Зі святом вітаємо психолога, педагогів-організаторів і бажаємо залишатися такими. Нехай у ваших думка квітне весна.

Ведуча: Продовжуємо дізнаватися про підготовку до 8 Березня. Будьте з нами. Свято весни – міжнародний жіночий день, день Матері, бабусі, трудівниці. Отож наш телеканал вітає вас, любі жінки зі святом ніжності, краси. (зупиняється) О! ми зараз біля дверей студії «Фабрики зірок». Майбутні зірки метушаться, переживають перед першим своїм виходом на сцену. А зараз на сцені новий зірковий дует «Не пара» поздоровляє зі святом 8 Березня піснею «Розумієш».

Вона: Розумієш? 8 Березня прийшло
Розумієш? Так чекала я його.
Розумієш? Подарунок твій мені
Знову припаде до душі. Розумієш?

Він: Розумієш? Вибачай, та я забув.
Розумієш? І всі гроші розпустив.
Розумієш? Вже прийдеться почекать.
Бо ж в людей не позичать

П-в:
А за вікном, за вікном вже весна –
Така чарівна й прекрасна вона.
Я ображаюсь – Вибачаюсь я.
Ми типова зразкова сім’я. Все, як у всіх, все чудово у нас
І ми співаєм, співєм для вас. Розумієш?

Вона: Розумієш? Туфлі порвані уже,
Розумієш? Мрію я про декольте,
Розумієш? І мале мені пальто,
Ти купи мені пальто. Розумієш?

Він: Розумієш? Карбюратор барахлить.
Розумієш?
У моторі стукотить.
Розумієш? Треба гальма помінять
І тосолу ще залить.  Розумієш?

Вона: Не розумію? І чому ми так живем,
Не розумію, ледь кінці з усім зведем.
Розумієш, я втомилась від життя
Я журюсь до забуття. Розумієш?

Він: Розумієш, що не наша в цім вина
Розумієш, що у верхах нема пуття.
Розумієш, це народжений депутат
Чхать хотів  на свій мандат. Розумієш.

П-в:
Бажаємо вам, щоб у кожній сім’ї
Співались добрі та щирі пісні.
Щоб всі проблеми назад відійшли,
Щоби щасливі ви завжди були.

Ведуча: Ну що ж, як видно, що 8 Березня наші любі глядачі зустрінуть біля екранів телевізорів.

Ведучий 1: Адже в цей день ми вітаємо жінку, від якої пішло все прекрасне на землі. Усе прекрасне в людині від променя сонця, і від молока матері.

Ведучий 2: Так, адже жінка – це краса, любов, радість і ніжність. Жінка постійно міняється. Жінка – муза, натхнення, актриса, зірка. Зірка незгасна і невмируща у пам’яті. Недарма ж найсвятіші на землі слова мають жіночий рід – Земля Вітчизна, Матір, а ще Віра, надія , Любов.

Команда нашого каналу прощається з вами і бажає вічної весни.

Ведучий 1: Любові, нев’янучої краси і душевного тепла.

(Танець «Мама»)

Разом: Зі святом вас любі жінки!

Вам сподобався матеріал? Буду вдячна, якщо натиснете на одне з рекламних оголошень, які є на сайті в тексті або в лівій колонці.

Поділитися:
Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *