Конкурс “Ми будуємо місто “Екоград”

50160c4e378bacb1508719ad4c829851a2eefd10_smУчні 5-В класу СШ № 152 м. Києва стали учасниками і зайняли третє місце у щорічному конкурсі   проектів “Ми будуємо місто Екоград”. Захід   об’єднав молодь, яка прагне розвивати Київ, адже хоче бачити своє місто прогресивним, естетичним, сучасним і … чистим):

Учні об’єдналися в 5 груп, отримавши завдання, яке потребує аналітичних навичок і вміння мислити. Без теоретичних знань, звісно, не обійшлося, але головну роль вони не грали. Група екологів досліджувала екологічну ситуація в Києві; рекламщики дізнавалися про головні визначні місця рідного міста; соціологи  провели інтерв’ю в школі про ставлення до екологічних проблем Києва; група “Міжнародних спостерігачів” намагалася розібратися в питаннні запозичення досвіду вирішення екологічних проблем в інших держав; еко-активісти закликали киян до дій і втілювали проект в життя висаджуванням розсади для шкільних квітників, запровадженням “Зелених днів довікілля” та ін.

Спільними зусиллями учні мали опрацювати матеріал, розробити дизайн свого проекту і висловити свою думку.

У своєму виступі  агітбригада поєднала різні жанри, стилі і напрями мистецтва, продемонструвала власні досягнення в просвітницькій та природоохоронній діяльності. Оригінальний сценарії англійською мовою відобразив власний досвід і результати практичної природоохоронної роботи та агітацію за збереження навколишнього середовища.
(Сценарій виступу агітбригади)

Учасники конкурсу акцентували увагу на різнопланових аспектах екології: виживання – охорони довкілля як середовища життєдіяльності людини; природно-науковому; оздоровчому; історико-культурному; господарському; етичному та естетичному.

За допомогою наочної агітації, танцю, співу діти розповідали про особливості природи нашого краю, екологічні проблеми пов’язані із використанням земельних ресурсів, власні ініціативи для покращення стану довкілля та пропагували способи невиснажливого, ощадного господарювання.

Виступ екологічної агітбригади – це своєрідний театралізований підсумок річної роботи школи у напрямку охорони довкілля.

 

Поділитися:
Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *