Новини,Творчість класного керівника,Фотоальбом Урок вшанування пам’яті жертв Голомору та акція “Запали свічку пам’яті” 12/27/2020 Natasha Залишити коментар 26 листопада у 9-Б класі пройшов уже традиційний урок вшанування жертв Голодомору. А 27 листопада діти вдома запалювали свічки пам’яті та згадували тих, хто став жертвою страшного злочину! [Показати як слайдшоу] Поділитися:Це може Вас зацікавити:«Речі, що пам’ятають»: подорож у часі від 9-Є класуВиставка "Меню голодоморів"Екскурсія до Національного музею медицини«Нитка традицій»: проєкт, що поєднав поколінняУчасть у Дні національного одягу