26 листопада у 9-Б класі пройшов уже традиційний урок вшанування жертв Голодомору. А 27 листопада діти вдома запалювали свічки пам’яті та згадували тих, хто став жертвою страшного злочину!
26 листопада у 9-Б класі пройшов уже традиційний урок вшанування жертв Голодомору. А 27 листопада діти вдома запалювали свічки пам’яті та згадували тих, хто став жертвою страшного злочину!