Учні 8-Є класу здійснили захопливу екскурсію до Національного музею медицини України! Це була чудова можливість дізнатися більше про історію медицини, побачити унікальні експонати та поринути у світ науки й здоров’я.
Діти із зацікавленням слухали розповіді екскурсовода. Особливо захопили історії про досягнення українських лікарів та їхній внесок у світову науку, зокрема про видатного українського вченого-мікробіолога, академіка Данила Заболотного. Нам було особливо приємно дізнатися, що саме ім’я цього визначного науковця носить вулиця, на якій розташована наша школа.
Дякуємо музею за теплий прийом та цікаву програму! Ця екскурсія точно залишить слід у пам’яті




