Учні 8-Є класу стали ініціаторами екологічної акції «Обміняй пластик на екоторбинку!» для молодших школярів з 4-В класу у рамках проєкту «Добродій». Протягом тижня четвертокласники приносили використані пластикові пляшки, які старшокласники допомагали сортувати та передавати на переробку. В нагороду за активну участь кожен маленький еколог отримав стильну багаторазову екоторбинку.



