Ловіть фотозвіт, як цікаво та пізнавально розпочали свої весняні канікули учні 6-Є класу. До Міжнародного дня води вони відвідали Музей води (Водно-інформаційний центр).
Захоплення викликала сама будівля музею – старовинна водонапірна башта в центрі Києва. Рухаючись загадковими лабіринтами музею, діти дізналися, звідки у крані береться вода, скільки її витікає із незакритого крана, а також цікаві факти з історії київського водогону. Дітям цікаво було доторкнутися до дерев’яних водогінних труб 18-19 століття, змінити русло ріки на макеті та зазирнути у величезний каналізаційний колектор. На їхніх очах танули льодовики та зароджувалися дощі.
Особливе захоплення викликали досліди з водою, забави з гігантськими мильними бульбашками та знайомство із живими рибами – японськими коропами кої.
Із купою позитивних вражень та гарним настроєм діти повернулися додому.