Скоро літо! І ми вже активно до нього готуємося – збираємо валізи у подорож. Тож сьогодні до уроку ми готували не вправу у зошиті чи підручнику, а … валізу із речами для майбутнього відпочинку. А на занятті ми змогли поділитися своїми історіями)
Цей рік наша країна відзначає 35-ту річницю з дня аварії на АЕС у Чорнобилі. Сьогодні учні 9-Б класу побували на віртуальній екскурсії до зони відчуження. Через відеоконференцію діти дізналися про життя регіону до та після катастрофи, про радіацію, і вкотре переконалися у необхідності берегти природу.
Більше 10 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Це свято 2010 року започаткував міжнародний освітній проект «LitWorld».
Ті, хто долучається до цього челеджу, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Цього року підхопили і учні нашої школи)
Сьогодні ми читали цілий день! На перервах, на уроках англійської мови, розважали молодших учнів читанням англійських казок.
А знаєте, нам сподобалося! І ми хочемо ще!!!
Учні 10-х класів цікаво проводять час на англомовному гуртку “Країнознавство”. От і сьогодні завітали в гості до Чарльза Дарвіна за допомогою mozaBook. “Прожили” життя Ісаака Ньютона разом із мульфільмом та прочитали інформацію і склали лінію часу Джорджа Стефенсона. А під кінець зав’язалася палка дискусія про те, які б уроки могли винести з життя відомих британських науковців сучасні підлітки.
Пандемія не завадила нам зустріти 2021 у колі однокласників, адже, можливо, це новорічне свято для декого стане останнім у стінах цієї школи. Хтось піде здобувати професію в інші навчальні заклади. Цього разу наша вечірка була тематичною “Hot Chocolate and Gingerbread party”. Загорнувшись у теплі пледи, наливши гарячого школоду та смакуючи імбирними пряниками, ми розважалися як могли: конкурси, караоке, “ліниві” танці і не тільки, малюнки наосліп… Радості додав ще і перший сніг, який пішов у цей день!
А ще наші батьки отримали лист-подяки та привітання від нашого класного керівника. Написані від руки, надіслані в hand-made конвертах, мам і тат дуже розчулила ця приємна несподіванка!
Ось так ми закінчили І семестр і готові сміливо зустрічати наступний!