Урок англійської мови в 11 класі по темі “My Family”

Y2

Мета: активізувати лексику по темі «Проблеми у сім’ї»; розвивати навички говоріння, читання з теми; удосконалити навички володіння граматичною структурою «Умовні речення І,ІІ,ІІІ типу»; виховувати почуття толерантності.

Обладнання: підручник О. Карп’юк “English-11”, заготовки для вправи «Сузір’я ідеальної дочки, сина»; граматичні таблиці, відеоролик “Conditionals in songs”

Хід уроку:

І. Організаційний момент

1. Мовленнєва зарядка

Бесіда:

  1. Do you get on well with your parents?
  2. Do your parents trust you?
  3. Can you trust your parents?
  4. Do you often slam the door and go into your room?
  5. Are your parents understanding?
  6. What do you like about your parents?
  7. What don`t you like about your parents?
  8. What do you prefer to do together?
  9. What  possible conflicts can be  in the family?

ІІ. Основна частина уроку.

  1. Перевірка домашнього завдання.

Перевірка слів теми “Сім’я”

  1. Удосконалення навичок говоріння.
  • Заповнити таблицю:
Successful parents It is not advisable for adults Good children

Treat their parents in the way they`d like to be treated themselves.

Be good friends to their brothers and sisters.

Develop a sense of responsibility in their children.

Spoil their children in every possible way.

Never forget to praise their children.

To be interested in parents` problems.

Don`t give their children any freedom of choice.

Not to treat all the children in the family equally.

Always find time to spend with their children.

Be prepared to compromise.

Make children feel low or ignored.

Give promises and break them.

Give their children plenty of love.

Develop children`s minds.

Lose their temper and shout at their children.

Take part in all sorts activities that can unite their family.

Criticise their children too much.

Teach them good manners.

Help to do household chores.

  1. Вправа «Constellation of ideal daughter/son» (Сузір’я ідеальної дочки, сина)

На дошці зображається графік із різними категоріями  (“Допомога батькам”, “Стосунки”, “Інше”). Учні повинні “зіркою” оцінити свою роль в сім’ї відповідно до тієї чи іншої категорії і пояснити свій вибір. В результаті виходить “сузір’я”.

4. Гра «Pessimist and Optimist»

Учні об’єднуються у команди “Песимістів” і “Оптимістів” і висловлюють свою думку з точки зору своєї ролі.

It is good to have a big family.

  1. Вправа «Who said»

Учні читають фразу, вирішують, хто міг сказати це і пояснюють.

images (1)

 “I hate pop music”

“I`m crazy about punk”

“Why didn`t you do your homework?”

  1. Удосконалення навичок вживання граматичних структур
  • Робота з умовними реченнями.

Учні розказують правила про умовні речення.

  • Робота з відеороликом

Назвати тип умовного речення;  продовжити речення.

ІV. Заключна частина уроку.

Домашнє задання

Розповідати про стосунки в своїй сім’ї

Оцінювання.

Підсумки.

What is an ideal daughter/son/mother/father for you?

Поділитися:
Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *