Конспект заняття англомовного гуртка “Британська королівська родина”

royals-2021-1-1610737225

Тема: Royal Family

Мета: повторити лексику теми «Сім’я» та активізувати мовний та мовленнєвий матеріал по темі;

2) розвивати монологічне та діалогічне мовлення;

3) розвивати навички пошукового читання тексту;

4) виховувати в учнів інтерес до життя людей в англомовних країнах

Обладнання: інформація про королівську родину, електронна презентація, сімейне дерево королівської родини, worksheet B, інтерактивне відео“Royal Family ”, worksheet C, реквізити для рольової гри, гра-перевтілення “Queen for a day”

Хід уроку:

І. Оргмомент

Уведення в іншомовну атмосферу.

Look at the board. You see different photos. Do you know the person depicted in these photos?

T: Today we are going to speak about the British Royal family; besides you’ll get to know  about one of the famous women in the world Queen Elizabeth II.

Мовна розминка

Дискуссія

What comes to mind when you hear the word ‘monarchy’?

What type of government is UK? (Unitary parliamentary constitutional monarchy)

What do you think the average king, queen, emperor, empress, sheikh, sheikha, sultan, sultana does in an average day?

ІІ Основна частина уроку

Повідомлення теми та мети уроку.

Вступне слово вчителя.

The British Royal family is always at the centre of people’s attention in Great Britain.

The Queen meets thousands of people every year. She has to shake hands with each of them, and she has to find something interesting to say.

The Royal family are much talked about!

The Queen is popular with the British. They say that on the day of the Queen’s silver jubilee celebration thousands of people came to the streets to see her. It was shown on TV.

In London the Royal family lives in Buckingham Palace. There are many different royal ceremonies and traditions in Britain. Elizabeth II and her husband Prince Phillip have four children: Charles (born 1948), Prince of Wales, Anne (1950), Princess Royal, Andrew (1960), Duke of York, Edward (1964)

Повторення лексики теми «Сім’я».

Робота з елктронною презентацією.British Royal Family

Розвиток навичок слухання. Робота з  інтерактивним відео“Royal Family

https://en.islcollective.com/video-lessons/the-royal-family

Робота із сімейним деревом королівської родини. Учні доповнюють сімейне дерево ( royal-family-tree-information-gap-activities_109415)

Розвиток навичок пошукового читання. ( interesting facts)

Учням отримують роздатковий матріал, вони його читають і діляться інформацією.

Робота з тестом.

The Royal Family Quiz (Royal Family Quiz)

Answers: 1)b 2)a 3)b 4)c 5)a 6)c 7)c 8) abc! There are no number plates  on the Queen’s cars, she never carries money with her and as Head of State she has to remain impartial to the different political parties.

  Royal opinions… Agree/Disagree (Opinions about Royal Family)

Робота в парах

Royal role-play з використанням карток “Who am  (Who am I)

You have been chosen to represent your school when the Queen comes for  a visit. You must tell her about your school. You also want to find out as much as you can about the Queen as you would like to write an article for your local newspaper about the Queen.

Розвиток говоріння та критичного мислення.

 

Queen for a day

  • Ask student to imagine they are the King/Queen for a day. They can do whatever they like. Before you start give some examples of your own of what they may like to do with the day. Encourage them to be as extravagant as they like. Students could work in pairs to help each other get more ideas. Then, ask each student or pair to tell the rest of the group about their royal day.

Гра-перевтілення “Queen for a day”

Imagine you are the Queen / King for a day. What would you do? Where would  you go? Who would you meet? You have all the money you need and all the people you need to help you plan your ideal day.

Morning:

Afternoon:

Evening:

Night:

ІІІ. Заключна частина уроку.

Підсумки

Would you like to have the Queen in Ukraine?

 

Конспект уроку англійської мови у 10 класі “Свята і урочистості. Стиль життя”

page_1

Тема: Свята і урочистості. Стиль життя. Розвиток навичок читання. Виконання тестових завдань

Мета: удосконалювати  навички вживання лексичних одиниць по темі “Свята та урочистості” та «Стиль життя»; розвивати навички читання, розуміння основного змісту тексту та встановлення зв’язків між окремими частинами тексту й усного мовлення з теми; розвивати навички критичного мислення; виховувати повагу до ктрадицій святкування інших країн та правильне ставлення до людських  стосунків.

Обладнання: підручник  Get 200, інтеркативні тести про свята, Quizlet, фотоколаж, рожеві і чорні окуляри, крта України, міст, стікери, зірки для вправи «Сузір’я ідеальної нареченої»

Хід уроку:

І. Оргмомент

Мовна розминка.

Дискуссія

  • What is your favorite holiday? How do you celebrate it? Why is it your favorite? What are your favorite holiday foods?
  • What is the best gift you’ve ever received?
  • Would you rather travel or stay at home on holidays?
  • What are some of your childhood memories of holidays?

Робота з інтерактивними тестами (карточки для інтерактивних тестів  Інтерактивні тести)

Діти обирають правильний варіант

ІІ Основна частина уроку

Повідомлення теми та мети уроку

  • Перевірка дз
  • Практикування вживання лексики теми

Використання карток Quizlet

  • Практикування у читанні

Pre-reading Task

Ex.1, p. 78

Ex.2, p.78

Ex.3, p.78

Whilereading Task

Ex.4, p.78

Ex.5, p.79 (самостійно)

Post-reading Task

Робота з колажем. Questions from Pictures. Look at the collage carefully and tell me how the picture relate to the reading. Collage

LISTENING

Now let`s watch the video about today’s Gretna Green

https://www.youtube.com/watch?v=ucDEUdhKKG4&list=LL&index=4

  • Практикування у говорінні

Робота в парах.

Ex.6, p.79. You may use the map of Ukraine.

The Fault in Our Stars

Love Story

What features should have an ideal fiancée or feance?

Getting on well with people

Cooking

Life wisdom

sense of humor

Ex.8, p.79. Загальна дискусія.

Останнє питання з використанням технології «рожеві-чорні окуляри»

ІІІ. Заключна частина уроку.

Підсумки

  1. How the tradition to celebrate holidays together helps to save family values?
  2. Would you like to change some traditions of celebrating in your future family?
  3. Дз

Ex.7 ,1, p.79

 

 

World Read Aloud Day

Більше 10 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос  (World Read Aloud Day). Це свято 2010 року започаткував міжнародний освітній проект «LitWorld».

Ті, хто долучається до цього челеджу, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Цього року підхопили і учні нашої школи)

Сьогодні ми читали цілий день! На перервах,  на уроках англійської мови,  розважали молодших учнів читанням англійських казок.

А знаєте, нам сподобалося! І ми хочемо ще!!!



Гурток “Країнознавство Великої Британії”

stephenson-timeline

Учні 10-х класів цікаво проводять час на англомовному гуртку “Країнознавство”. От і сьогодні завітали в гості до Чарльза Дарвіна за допомогою mozaBook. “Прожили” життя Ісаака Ньютона разом із мульфільмом та прочитали інформацію  і склали лінію часу Джорджа Стефенсона. А під кінець зав’язалася палка дискусія про те, які б уроки могли винести з життя відомих британських науковців сучасні підлітки.

Початок другого семестру і локдаун.

ІІ семестр, локдаун і дистанційне навчання.  До цього нам вже не звикати.
Зумимося, вчимося, виконуємо тести,  граємося,  продовжуємо здійснювати  віртуальні тури …  Одним словом, повністю занурилися у навчання, хоч і через екрани ґаджетів. І з нетерпінням чекаємо теплої зустрічі у школі.

Hot Chocolate and Gingerbread party

Пандемія не завадила нам  зустріти 2021 у колі однокласників, адже, можливо, це новорічне свято для декого стане останнім у стінах цієї школи. Хтось піде здобувати професію в інші навчальні заклади.  Цього разу наша вечірка була тематичною  “Hot Chocolate and Gingerbread party”. Загорнувшись у теплі пледи, наливши гарячого школоду та смакуючи імбирними пряниками, ми розважалися як  могли: конкурси, караоке, “ліниві” танці і не тільки, малюнки наосліп… Радості додав ще і перший сніг, який пішов у цей день!

А ще наші батьки отримали лист-подяки та привітання від нашого класного керівника. Написані від руки, надіслані в hand-made конвертах, мам і тат дуже розчулила ця приємна несподіванка!

Ось так ми закінчили І семестр і готові сміливо зустрічати наступний!

Xmas Lessons

Санта Клауси, веселі ельфи, різдвяний олень, гноми… Що це театральна вистава чи з’їзд новорічних героїв? Ні, просто у нас розпочався цикл різдвяних уроків.
І хоч за вікном зовсім не зимова погода, а в сніжки ми сьогодні пограли️. Ще цікаві завдання виконали)  Дивилися мультик англійською мовою про оленя Рудольфа, написали лист Санті, багато гралися, підписали вітальну новорічну листівку для наших батьків.Тільки тсссссссс, мамам і татам ні слова!

Ecological Projects

Екологія — тема просто невичерпна! Скільки уроків було проведено, скільки здійснено проектів, але все рівно є над чим працювати.

От і цього разу ми дали сміттю другий шанс на життя, виготовивши, стильні сумочки, годівнички та органайзери.

А ще ми побували у ролі юних архітекторів та створили проекти власних екобудинків. Виростемо – обов’язково збудуємо таке житло!

Урок вшанування пам’яті жертв Голомору та акція “Запали свічку пам’яті”

26 листопада у 9-Б класі пройшов уже традиційний урок вшанування жертв Голодомору. А 27 листопада діти вдома запалювали свічки пам’яті та згадували тих, хто став жертвою страшного злочину!